Сендвич панели од стаклена волна во уста

Краток опис:

Сендвич панели од стаклена волна во уста


Детали за производот

Најчесто поставувани прашања

Име на производот: сендвич панели од стаклена волна во уста
Воведување на производот:
Детали: состанок на сендвич одбор со изолација од стаклена волна
Ефективна ширина: 950 mm - 1150 mm
Дебелина: дебелина од 50 mm - 150 mm (според барањата на клиентот)
Должина: според потребите на корисникот и проектните барања и производството на скала
Основен материјал: стаклена волна
Инсталација на конструкции и УПОТРЕБИ: шевови на устата на претпријатието
Сендвич панели за чиста соба од волна со уста, широко користени во: барање на огноотпорност и зачувување на топлина бара добра комбинирана куќа, магацин, надворешна плоча за внатрешен оддел, итн.

Апликација:

Mouth Glass Wool Sandwich Panels

mouth glass wool sandwich panel


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја