Видео

 • Вовед во изложбен салон

  Вовед во изложбен салон

  Ова е краток вовед во новиот изложбен салон.Главните изложени производи вклучуваат разменувачи на топлина воздух-воздух, одвлажнувачи на воздух, вентилатори за обновување на топлина HRV, вентилатори за обновување енергија ERV, единици за дезинфекција на воздухот, единици за ракување со воздух итн. Имаме широк спектар на производи за раствор за воздух за мене...
  Прочитај повеќе
 • Видео за инсталација на модуларна канцеларија на Airwoods

  Видео за инсталација на модуларна канцеларија на Airwoods

  Видео модуларна канцеларија Големина: 3m*4m*2,5m Модуларната канцеларија може да се премести на кое било место, флексибилна и удобна.Инсталирањето и расклопувањето може да се заврши за 30 минути.Ние продаваме во сите земји низ светот, добредојдовте да го испратите вашето барање со вашата идеална модуларна канцеларија.------------------------------...
  Прочитај повеќе
 • MARCH EXPO ALIBABA РЕПЛЕЈ LIVESHOW: PPE Production Cleanroom Service

  MARCH EXPO ALIBABA РЕПЛЕЈ LIVESHOW: PPE Production Cleanroom Service

  Животно шоу што покрива теми: 1. Зошто Cleanroom станува жешка тема 2. Продавница за производство на маски за лице во тек на процес 3. Вовед за изградба на Cleanroom 4. Вовед во Cleanroom Систем HVAC Ексклузивна понуда во март Експо: 1. Бесплатен избор за чистење и почетен дизајн AHU2 Консултирајте се 3. Уживајте во ...
  Прочитај повеќе
 • March Expo Alibaba Liveshow Replay: PCR Cleanroom Service

  March Expo Alibaba Liveshow Replay: PCR Cleanroom Service

  Прочитај повеќе
 • March Expo Alibaba Liveshow Replay: Holtop Industrial Air Handling Unit

  March Expo Alibaba Liveshow Replay: Holtop Industrial Air Handling Unit

  Теми кои покриваат живо шоу: 1. Преглед на индустриски AHU на Холтоп 2. Структура и предности на индустриски АХУ на Холтоп 3. Вовед во делови на индустриски АХУ на Холтоп 4. Апликација за индустриски АХУ на Холтоп 5. Случај за домашен проект: соработка со Мерцедес Бенз и Холтоп О...
  Прочитај повеќе
 • Alibaba March Expo Replay: Airwoods Ceiling Type Purifier за воздух

  Alibaba March Expo Replay: Airwoods Ceiling Type Purifier за воздух

  Теми за покривање на Liveshow: 1. Технологија за филтрирање на прочистувач на воздух на таванот Airwoods 2. Споредба на прочистувач, AHU, ERV, Splict AC 3. Инсталација на прочистувач на воздух од типот на таванот 4. Вообичаени прашања и одговори Ексклузивна понуда на March Expo: 1. Бесплатен почетен дизајн Cleanroom 2. Бесплатно Избор и решение на AHU...
  Прочитај повеќе
 • Alibaba March Expo Replay: Direct Expansion Air Handling Unit

  Alibaba March Expo Replay: Direct Expansion Air Handling Unit

  Повторно прикажување на живо шоу на Март Експо Алибаба: Теми: Директно проширување на Holtop AHU Теми и време за покривање: 1. Што е AHU?01:24. .
  Прочитај повеќе
 • Holtop Rewind 2020: Епидемиски болнички проекти

  Holtop Rewind 2020: Епидемиски болнички проекти

  Соочен со ненадејното избивање на епидемијата, Холтоп не се плаши од предизвици.Во битката против епидемијата, HOLTOP концентрираше работна сила и материјални ресурси, дизајнираше и произведе опрема за прочистување на свеж воздух и обезбеди производи за свеж воздух и услуги за инсталација за многу ...
  Прочитај повеќе
 • Новогодишна честитка на Ервудс за 2021 година

  Новогодишна честитка на Ервудс за 2021 година

  Празниците може да изгледаат особено исцрпувачки оваа година со сето она што се случува.Пандемијата продолжува да го држи светот во неизвесност и ефектите ги чувствуваме сите ние, приватно и професионално.Ви благодариме многу за довербата, разбирањето и флексибилноста на овој многу посебен ...
  Прочитај повеќе
 • Вебинар на Airwoods: Дизајн и конструкција на Cleanroom за производство на маски за еднократна употреба

  Вебинар на Airwoods: Дизајн и конструкција на Cleanroom за производство на маски за еднократна употреба

  Со драматичното ширење на Ковид-19, потребата за маска за еднократна употреба постојано се зголемува.Многу клиенти размислуваат за производство на маска, и ние разбираме дека тие сигурно ќе имаат многу прашања ако инсталираат чиста соба за прв пат.Затоа го креираме настанот на вебинарот и...
  Прочитај повеќе
 • Центар за контрола на болести PCR Cleanroom Виртуелна тура

  Центар за контрола на болести PCR Cleanroom Виртуелна тура

  Придружете се на нашите проект-менаџери Вејн и Фауна за да имате виртуелна обиколка на нашата новоизградена чиста соба ISO 8 PCR за локалниот центар за контрола на болести.Посетете ја нашата веб-страница за повеќе информации за проекти.Проект: Центар за контрола на болести PCR Cleanroom;Примена: Тест на вируси за откривање на болеста;Ниво на чистота: ...
  Прочитај повеќе
 • Airwoods Project: Cleanroom за производство на маски за еднократна употреба

  Airwoods Project: Cleanroom за производство на маски за еднократна употреба

  Апликација Cleanroom: Фабрика за производство на маски за еднократна употреба Вкупна површина: 546m2 Површина за чистота: 440 m2 Површина за чистота: Работилница за производство, менувачница за мажи/жени, соба за миење раце, коридор, соба за алати, просторија за суровини, соба за распакување, Waste соба;Надворешно пакување и готови пр...
  Прочитај повеќе
12Следно >>> Страница 1/2

Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја
Оставете ја вашата порака