Video

 • Prezantimi në Showroom

  Prezantimi në Showroom

  Kjo është një hyrje e shkurtër në showroom-in e ri.Produktet kryesore të ekspozuara përfshijnë shkëmbyesit e nxehtësisë ajër-ajër, dehumidifikuesit e ajrit, ventilatorët e rikuperimit të nxehtësisë HRV, ventilatorët e rikuperimit të energjisë ERV, njësitë e dezinfektimit të ajrit, njësitë e trajtimit të ajrit, etj. Ne kemi një gamë të gjerë produktesh me zgjidhje ajri për mua...
  Lexo më shumë
 • Video e instalimit të zyrës modulare të Airwoods

  Video e instalimit të zyrës modulare të Airwoods

  Madhësia e zyrës modulare të videos: 3m*4m*2.5m Zyra modulare mund të lëvizë në çdo vend, fleksibël dhe i përshtatshëm.Instalimi dhe çmontimi mund të përfundojë në 30 minuta.Ne shesim në të gjitha vendet anembanë botës, të mirëpritur të dërgoni kërkesën tuaj me zyrën tuaj ideale modulare.------------------------------...
  Lexo më shumë
 • MARCH EXPO ALIBABA LIVESHOW RIPLAY: PPE Production Cleanroom Service

  MARCH EXPO ALIBABA LIVESHOW RIPLAY: PPE Production Cleanroom Service

  Temat që mbulojnë shfaqjet e drejtpërdrejta: 1. Pse dhoma e pastërt bëhet temë e nxehtë 2. Rrjedha e procesit të prodhimit të maskave të fytyrës 3. Prezantimi i ndërtimit të dhomës së pastër 4. Paraqitja e sistemit HVAC të dhomës së pastër. Konsultohuni 3. Shijoni...
  Lexo më shumë
 • Mars Expo Alibaba Liveshow Replay: PCR Cleanroom Service

  Mars Expo Alibaba Liveshow Replay: PCR Cleanroom Service

  Lexo më shumë
 • Mars Expo Alibaba Liveshow Replay: Holtop Industrial Air Handling Unit

  Mars Expo Alibaba Liveshow Replay: Holtop Industrial Air Handling Unit

  Temat që mbulojnë shfaqjen e drejtpërdrejtë: 1. Përmbledhje e përgjithshme e AHU Industriale Holtop 2. Struktura dhe avantazhet e Holtopit Industrial AHU 3. Prezantimi i seksioneve të Holtop Industrial AHU 4. Aplikacioni Holtop Industrial AHU 5. Rasti i projektit vendas: Bashkëpunimi Mercedes Benz dhe Holtop 6. Kaseta e Projektit të Jashtëm GeelyB Au...
  Lexo më shumë
 • Alibaba March Expo Replay: Airwoods Ceiling Type Purifier Air

  Alibaba March Expo Replay: Airwoods Ceiling Type Purifier Air

  Temat që mbulojnë shfaqjen e drejtpërdrejtë: 1. Teknologjia e filtrimit të pastruesit të ajrit në tavan Airwoods 2. Krahasimi i pastruesit, AHU, ERV, Splict AC 3. Instalimi i pastruesit të ajrit në llojin e tavanit 4. Pyetje dhe përgjigje të zakonshme Oferta ekskluzive e March Expo: 1. Dizajni fillestar falas i dhomës së pastër 2. Falas Zgjedhja dhe Zgjidhja e AHU...
  Lexo më shumë
 • Alibaba March Expo Replay: Njësia e Trajtimit të Ajrit me Zgjerim Direkt

  Alibaba March Expo Replay: Njësia e Trajtimit të Ajrit me Zgjerim Direkt

  Mars Expo Alibaba Liveshow Replay: Temat: Zgjerimi i drejtpërdrejtë i Holtop AHU Temat dhe Koha Mbuluese: 1.Çfarë është AHU?01:24 2. Zgjerim i drejtpërdrejtë AHU vs Ujë i ftohtë AHU 02:08 3. Zgjerim i drejtpërdrejtë Avantazhet e AHU 07:17 4. Lloji i tavanit të hollit DX AHU 11:00 5. Lloji i shtrimit në dysheme DX AHU 20:00.6Hol. .
  Lexo më shumë
 • Holtop Rewind 2020: Projektet Spitalore Epidemike

  Holtop Rewind 2020: Projektet Spitalore Epidemike

  Përballë shpërthimit të papritur të epidemisë, Holtop nuk ka frikë nga sfidat.Në betejën kundër epidemisë, HOLTOP përqendroi fuqinë punëtore dhe burimet materiale, projektoi dhe prodhoi pajisje për pastrimin e ajrit të pastër dhe ofroi produkte të ajrit të pastër dhe shërbime instalimi për shumë ...
  Lexo më shumë
 • Përshëndetje për Vitin e Ri 2021 Airwoods

  Përshëndetje për Vitin e Ri 2021 Airwoods

  Pushimet mund të duken veçanërisht të lodhshme këtë vit me gjithçka që po ndodh.Pandemia vazhdon ta mbajë botën pezull dhe efektet po ndjehen nga të gjithë ne, si privatisht ashtu edhe profesionalisht.Ju falenderojmë shumë për besimin, mirëkuptimin dhe fleksibilitetin tuaj, kjo shumë e veçantë...
  Lexo më shumë
 • Webinar Airwoods: Dizajn dhe ndërtim i dhomës së pastër për prodhimin e maskave të disponueshme

  Webinar Airwoods: Dizajn dhe ndërtim i dhomës së pastër për prodhimin e maskave të disponueshme

  Me përhapjen dramatike të Covid-19, nevoja për maskë njëpërdorimshme po rritet gjithnjë e më shumë.Shumë klientë marrin në konsideratë prodhimin e maskës dhe ne e kuptojmë se ata do të kenë shumë pyetje nëse po instalojnë dhomën e pastër për herë të parë.Kjo është arsyeja pse ne krijojmë ngjarjen e uebinarit dhe...
  Lexo më shumë
 • Turne virtuale në Qendrën e Kontrollit të Sëmundjeve PCR Cleanroom

  Turne virtuale në Qendrën e Kontrollit të Sëmundjeve PCR Cleanroom

  Bashkohuni me menaxherët tanë të projektit Wayne dhe Fauna për të pasur një turne virtual në dhomën tonë të pastër ISO 8 PCR të sapondërtuar për qendrën lokale të kontrollit të sëmundjeve.Vizitoni faqen tonë të internetit për më shumë informacion mbi projektet.Projekti: Qendra e Kontrollit të Sëmundjeve PCR Cleanroom;Aplikimi: Testoni viruset për të zbuluar sëmundje;Niveli i pastërtisë: ...
  Lexo më shumë
 • Projekti Airwoods: Salla e pastërtisë për prodhimin e maskave të disponueshme

  Projekti Airwoods: Salla e pastërtisë për prodhimin e maskave të disponueshme

  Aplikimi i dhomës së pastër: Fabrika e punishtes së prodhimit të maskave njëpërdorimshme Sipërfaqja totale: 546m2 Sipërfaqja e dhomës së pastër: 440 m2 Sipërfaqja e dhomës së pastër: Punëtoria e prodhimit, Dhoma e ndërrimit për meshkuj/femra, Dhoma e larjes së duarve, korridori, dhoma e veglave, dhoma e lëndëve të para, dhoma e çpaketimit, dhoma e paketimit, Wa;Paketim i jashtëm dhe prfundim...
  Lexo më shumë
12Tjetra >>> Faqe 1/2

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
Lini Mesazhin Tuaj