Na kontaktoni

Teknologjia e mjedisit Guangzhou Airwoods Co, Ltd

Adresë

Dhoma 2101, Ndërtesa e Qendrës Qendrore Nr.25, Park Ekologjik Tian An Hi-Tech, Nr. 555 Panyu Ave, Panyu District, Guangzhou, China

Posta elektronike

Telefoni

Shitjet: + 86-20-39141701

Mbështetje: + 86-13302499811

Orët

E hënë-e premte: nga 9 e mëngjesit deri në ora 6 pasdite

E shtunë, e diel: Mbyllur

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni