Вовед во компанијата

Нашата заложба е да им обезбедиме на нашите клиенти највисок квалитет

услуги и производи по пристапни цени.

Ервудсе водечки глобален снабдувач на иновативни енергетски ефикасни производи за греење, вентилација и климатизација и комплетни HVAC решенија на станбените, комерцијалните и индустриските пазари.

Повеќе од 19 години се посветивме на истражувањето и развојот на технологијата во областа на единиците за обновување енергија и паметниот систем за контрола.Имаме многу силен тим за истражување и развој кој акумулира над 50 години искуство во индустријата и поседува десетици патенти секоја година.

Имаме повеќе од 50 искусни техничари кои се професионални во дизајнот на HVAC и чиста соба за различни индустриски апликации.Секоја година, завршуваме повеќе од 100 проекти во различни земји.Нашиот тим може да понуди сеопфатни решенија за HVAC вклучувајќи проектен консултант, дизајн, снабдување со опрема, инсталација, обука, одржување, па дури и проекти со клуч на рака за да одговараат на потребите на различни клиенти.

Наша цел е да испорачаме добар квалитет на градежен воздух во светот со енергетски ефикасни производи, оптимизирани решенија, рентабилни цени и одлични услуги за нашите клиенти.

Нашата фабрика

IMG_1626
IMG_1596
IMG_1606
IMG_1639
IMG_20180410_134450
QQ图片20190712112326
欧尚生产
27
IMG_1622
IMG_1656
IMG_1650
IMG_1629

истражување и развој

Лабораторија за енталпија
Лабораторија за енталпија
Производител на ERV HRV (2)~1
Лабораторија за енталпија

Сертификација

证书-inside_banner_about-1

Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја
Оставете ја вашата порака