p

Njësitë e Trajtimit të Ajrit të Kombinuar Industrial

Përshkrim i shkurtër:

Industrial AHU është krijuar posaçërisht për fabrika moderne, të tilla si Automotive, Elektronike, Anije, Farmaceutike etj. Holtop ofron zgjidhje për të trajtuar temperaturën e ajrit të brendshëm, lagështinë, pastërtinë, ajrin e pastër, VOCs etj.


Detaje të Produktit

FAQ

website banner 2021 April 02

Përmbledhja e artikullit

Industrial AHU është një pajisje për trajtimin e ajrit e cila është krijuar sipas nevojës së specifikuar të projektit, dhe e kombinuar me ftohje, ngrohje (ujë / avull / djegie gazi etj), lagështues / dehumidifikues (avull / llak / rrota etj), pastrim ajri (larje / filtrimi / elektrostatika etj), rikuperimi i energjisë dhe disa funksione përkatëse për të krijuar një klimë optimale të brendshme për të përmbushur nevojën e procedurave teknike të prodhimit të seminarit industrial.

Holtop i është kushtuar vetes zgjidhjes industriale të cilësisë së ajrit për dekada të tëra vjetësh nga dizajni i njësisë, prodhimi, para-montimi dhe testimi i fabrikës, transporti, deri te instalimi i vendit, komisionimi, trajnimi dhe mirëmbajtja. Ne ofrojmë mundësi fleksibël për të përmbushur kërkesat e objektit tuaj të prodhimit ose procesit. Ne kemi seri 50B, 80C, 80B për gamë të ndryshme kapacitetesh.

Kategoria e produkteve

prod industrial 50b

50 B

prod industrial 50u

80 C

prod industrial 80b

80 B

Industrial AHU Series 02

Përmbledhje e serive

Industrial AHU Sunmmary 03

Projektimi i njësisë

Unit Design

Aplikimet

工业机组详情 应用02

Referencat e projektit

工业机组项目案例 02
Project Reference 01
Project Reference 02

Video e produktit


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni